Виплати переселенцям: УВКБ ООН підтримає ще 70 тисяч українців

Дата: 25.08.2022 08:22

В організації підтвердили готовність поширити програму багатоцільової грошової підтримки ще на 70 тисяч осіб.

Питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб є ключовими в межах мандату організації.

Нагадаємо, що завдяки реалізації програми багатоцільової грошової підтримки постраждалих від війни українців, що є додатковим заходом соціальної підтримки до наявної державної допомоги, майже 140 тисяч осіб вже отримали виплати у розмірі 2 220 гривень на кожного члена сім'ї на місяць протягом трьох місяців від УВКБ ООН.

Також УВКБ ООН успішно реалізувала низку вже започаткованих в Україні проєктів щодо соціального захисту постраждалих внаслідок війни.

Це, зокрема, програми багатоцільової грошової підтримки внутрішньо переміщених осіб, сприяння розвитку цифрових технологій для впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.