Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2022 06:00

Шановні мешканці Гірської громади!

Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України! Ось уже 31 рік поспіль у цей день ми можемо гордо сказати, що живемо у вільній, незалежній країні. Це велика радість для кожного народу, який цінує свою історію, свою землю і право на самовизначення.

Незалежність - це можливість кожного з нас жити, любити, вірити й творити на своїй, рідній землі. Це відчуття дому, де б Ви не мандрували і куди б не закинула Вас доля. Це надбання багатьох поколінь українців, яке, на жаль, нам і досі доводиться відстоювати зі зброєю в руках. Бережімо її, це наше спільне багатство і гордість.

У серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки. Агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою - відстояти мир на своїй Батьківщині. Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто зараз, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

У цей святковий день бажаю кожній родині Гірської громади щастя, добробуту та найголовніше - скорішого повернення додому до мирної процвітаючої Гірської громади! Нашій славній Україні бажаю процвітання серед інших незалежних держав світу! Міцності нам усім, сили та достатку! Зі святом!

Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО