Відбулася зустріч посадовців Гірської міської ВЦА і ДСНС з питань подальшого підписання меморандуму про співпрацю
Сьогодні відбулася зустріч посадовців Гірської міської військово-цивільної адміністрації з начальниками Старобільського та Сватівського районних управлінь ГУ ДСНС України у Луганській області полковниками служби цивільного захисту Володимиром Николенком та Іваном Борзило з питань подальшого підписання меморандуму про співпрацю.
Під час цієї зустрічі сторони обговорили основні напрямки співробітництва у сфері підтримки внутрішньо переміщених осіб Луганської області, які тимчасово мешкають у місті Полтава та області.
Так, ключовими напрямами співпраці є: сприяння у вирішенні логістичної системи доставки вантажів з інших регіонів України в гуманітарні штаби, доставка та розвантаження гуманітарної допомоги в Полтавській області, доставка адресних посилок до відділень АТ Укрпошта. Також сторони домовилися про проведення інформаційно-просвітницької роботи в навчальних закладах і серед населення, підвищення обізнаності з питань уникнення враження вибухонебезпечними предметами, ознайомлення з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях та, звичайно, забезпечення пожежної і техногенної безпеки під час проведення інформаційних заходів, отримання та видачі гуманітарної допомоги тощо.
Цей перелік невичерпний і буде поступово розширюватися. Співпраця і партнерські відносини допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення.