Нарада з питання функціонування гуманітарного штабу

Дата: 22.08.2022 21:30

«Зараз основна наша місія – максимально допомогти нашим співгромадянам.

Ми повинні охопити своєю діяльністю всіх внутрішньо переміщених осіб не лише з Гірської громади, але й Луганської області, а якщо буде потреба та можливості, то й ВПО з інших областей, де зараз відбуваються бойові дії чи територія є тимчасово окупованою» – так сьогодні розпочав нараду з питання функціонування гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації, який працює у Богданівці Дніпропетровської області, заступник керівника Гірської ВЦА Олексій Невечеря.

Нарада проходила онлайн та це не завадило її учасникам обговорити всі важливі питання.

Відповідальна за роботу штабу начальник відділу соціального захисту населення Гірської ВЦА Наталія Степаненко відзвітувала про проведену роботу з моменту відкриття хабу та поінформувала про його організаційні засади роботи, озвучила проблемні питання, які виникають під час діяльності тощо. Також обговорювалося питання логістики та відправки гумнаборів засобами поштового зв’язку.

За підсумками було вирішено зробити акцент саме на відправці поштою гуманітарних наборів та розширити географію доставки допомоги.