До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Дата: 22.08.2022 13:13

Освітній процес у закладах загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади буде розпочато 01 вересня 2022 року в дистанційному форматі і триватиме до 30 червня 2023 року.

Нагадуємо, що уроки можуть відбуватися синхронно та асинхронно. Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження. Батькам слід допомогти дітям максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі. Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. Також просимо не нехтувати режимом дня. Учителі будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів до різних видів діяльності. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання. Наполегливо просимо всіх попрацювати над дотриманням правил академічної доброчесності. Це дуже важливо!

Маємо надію на успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних!