Відбулася організаційна нарада

Дата: 19.08.2022 19:34

Під головуванням заступника керівника Гірської міської ВЦА Олексія Невечері відбулася організаційна нарада з керівниками відділів та секторів структурних підрозділів установи.

На нараді обговорювалися питання у різних сферах життєдіяльності громади, та особливу увагу було приділено першочерговим викликам, які стоять сьогодні.

Зокрема, на нараді значну увагу учасників було зосереджено на вирішенні проблемних питань альтернативного житла для внутрішньо-переміщених осіб та окреслено ряд подальших кроків з метою оптимізації цього напрямку роботи. Також було обговорено питання щодо реалізації програм фінансової підтримки для ВПО від міжнародних організацій та забезпечення наших співгромадян різними видами гуманітарної допомоги.

Як завжди, за підсумками наради керівники структурних підрозділів отримали відповідні доручення із конкретними строками їх виконання.