Мешканці Гірської громади продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Дата: 18.08.2022 18:05

Сьогодні у гуманітарному штабі у Богданівці Дніпропетровської області гуманітарну допомогу отримало 230 внутрішньо переміщених осіб.

Серед переважаючої більшості продуктові набори одержали мешканці з таких населених пунктів Луганської області, як: Новодружеськ, Лисичанськ, Привілля, а також жителі Курахового, Мар’їнки, Торецька, Вугледару Донецької області. Також цього дня на «Гарячі лінії» та до штабів Гірської ВЦА у інших містах звернулося близько 100 осіб. Питання були найрізноманітніші: коли будуть видаватися речі загального вжитку (ковдри, подушки, посуд тощо), як подати документи на отримання грошової допомоги, як зв’язатися із гуманітарними штабами інших громад Луганської області, чи надаватиме держава і яким чином компенсацію за зруйноване/пошкоджене житло, як відновити виплати багатодітним родинам тощо. І знову ж таки переважаюча більшість тих, хто звернувся до Гірської ВЦА, були жителі з інших громад. Всі вони або ж отримали продуктові набори, або – вичерпні відповіді на наболілі питання.