Проведено чергові онлайн-наради з керівниками закладів культури
Дата: 16.08.2022 20:13
Кількість переглядів: 152
Протягом останніх двох днів посадовцями відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації проведено чергові онлайн-наради з керівниками закладів культури Гірської громади.
В ході зустрічей обговорювались найбільш актуальні питання у сфері культури. Зокрема, учасники розглядали питання впровадження нових форм і методів роботи, організації роботи в умовах військового часу тощо.
Присутні брали активну участь у обговоренні, пропонували свої рішення і бачення багатьох спірних ситуацій, аби якомога ефективно скоординувати та організувати роботу закладів культури для надання якісних культурних послуг.