Вступники, які не мали можливості зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити з 12 до 15 серпня 2022 року

Дата: 12.08.2022 16:43

Для цього потрібно створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися» bit.ly/3sJh3bp, розміщеного на вебсайті Український центр оцінювання якості освіти. Сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о), і надіслати його до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, а також вказати, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

Докладніше: bit.ly/3bWmschФото без опису