Ірина Верещук - до міжнародних організацій: напередодні складної зими українцям потрібна ваша допомога

Дата: 12.08.2022 08:41

Під час брифінгу в Укрінформі віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук звернулась до міжнародних гуманітарних організацій, які діють на території України, з закликом про підтримку. Передусім - у фінансуванні проєктів з надання прихистку ВПО напередодні зими.

“Українська держава намагається убезпечити своїх дітей, жінок, літніх людей, вивезти їх з небезпечних регіонів та розселити, надати належні умови. Ми вже знаємо, де та як їх будуть приймати. Разом з тим звертаємось і до світового співтовариства: сьогодні українці потребують вашої участі. Спільне відповідальне ставлення допоможе нашому народу пройти цю зиму, вистояти та перемогти ворога!” - наголосила Ірина Верещук.