Внутрішньо переміщені особи Гірської міської територіальної громади продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Дата: 09.08.2022 21:55

Сьогодні 142 мешканці Гірської громади, які наразі проживають у Тернівці Дніпропетровської області, отримали у штабі Гірської ВЦА у Богданівці допомогу, а 81 особі допомогу було відправлено Укрпоштою. У Києві аналогійний штаб відвідало близько 25 осіб. Вони зверталися із різними питаннями, зокрема, щодо відновлення документів, оформлення статусу ВПО, надання пакета документів на отримання матеріально-грошової допомоги з коштів місцевого бюджету Гірської громади тощо. Також за консультаціями сьогодні зверталися й до гуманітарного штабу у Полтаві.

Окремо слід відзначити, що відсьогодні запрацював гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації у черкаському місті Корсунь-Шевченківський. Відтепер всі ВПО, зареєстровані у Черкаській області, можуть очно отримувати консультації, а надалі і гуманітарну допомогу у нововідкритому штабі. Розташований він за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Академіка Захаренка, 2, або телефонувати за номером +38 099 952 8691.