Уряд підтримав ініціативу Мінреінтеграції: ДІЯ буде приймати інформацію про житло, зруйноване ворогом з 2014 року

Дата: 09.08.2022 17:30

Сьогодні Кабмін розширив та спростив порядок подання інформаційного повідомлення про зруйноване чи пошкоджене майно внаслідок збройної агресії рф. Відповідну постанову розробила команда Мінреінтеграції.

До процесу долучили застосунок ДІЯ. Якщо раніше через ДІЮ українці подавали інформацію лише про житло, знищене за період повномасштабного вторгнення рф, то зараз діапазон розширили: застосунок приймає дані про майно, пошкоджене ворогом з 19 лютого 2014 року.

Нагадаємо, подавати інформаційне повідомлення можна самостійно через портал або застосунок ДІЯ в розділі «Пошкоджене майно». Це також можна зробити у ЦНАПі чи за допомогою нотаріуса. Більш детальна інформація за посиланням