Уряд розширив напрями, на які можна витрачати кошти за програмою мікрогрантів

Дата: 09.08.2022 09:00

Уряд вніс зміни до програми підтримки переробних підприємств у межах проєкту «єРобота».

Тепер гранти за цією програмою зможуть отримати й фізичні особи-підприємці.

Крім того, розмір гранту тепер буде прив’язаний до необхідності створення певної кількості робочих місць. Зміни також торкнулися програми мікрогрантів в частині заохочення для малих фермерських господарств.

Розширено напрями, на які можна витрачати кошти. Тепер це закупівля сировини, матеріалів, тварин, програмного забезпечення та інших послуг і товарів, пов’язаних із виробництвом.

На отримання грантів для створення або розширення наявних підприємств в межах проєкту «єРобота» вже надійшло 6,5 тисяч заявок.

Шість тисяч заявок подано на мікрогранти до 250 тисяч гривень. 100 заявок — за програмою створення нових теплиць і нових садів. Більше 400 заявок — за програмою створення нових переробних підприємств. Усе це вже найближчими місяцями конвертується в тисячі робочих місць.