Гуманітарну допомогу отримали майже двісті ВПО

Дата: 03.08.2022 22:08

Сьогодні гуманітарний штаб Гірської ВЦА видавав продуктові набори у місті Першотравенськ Дніпропетровської області. Гуманітарну допомогу отримали майже двісті вимушено переміщених осіб Гірської громади. Завтра планується продовжити видачу допомоги ВПО з нашої громади в цьому ж населеному пункті, а також - відправку пакунків через АТ "Укрпошта".

Крім того, сьогодні безпосередньо у Богданівському гуманітарному штабі другий день поспіль допомогу отримували ВПО з Гірської громади, які тимчасово мешкають у Павлограді. Окремо слід відзначити, що цього дня гуманітарний штаб відвідали внутрішньо переміщенні особи з інших громад Луганської області, зокрема, з Попаснянської та Лисичанської. Їх зареєстрували у Реєстрі громади та видали продуктові набори.