Гірська міська військово-цивільна адміністрація

Внутрішньо переміщені особи Гірської міської територіальної громади продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Дата: 02.08.2022 21:31

Сьогодні близько 100 внутрішньо переміщених осіб з Гірської громади, які тимчасово мешкають у Павлограді, отримали гуманітарну допомогу.

Видача допомоги здійснювалася у гуманітарному штабі с. Богданівка, що на Дніпропетровщині. Крім того, цього ж дня працівники штабу відправили майже 100 мешканцям Гірської громади продуктові пакунки у різні куточки України через АТ «Укрпошта».

Тож, робота гуманітарного штабу поступово набирає обертів, а це значить, що з кожним днем все більше і більше жителів нашої Гірської громади отримуватимуть допомогу.

Нагадуємо: щоб отримати гуманітарну допомогу, жителям Гірської міської територіальної громади необхідно зареєструватися у Реєстрі вимушено переміщених осіб Гірської міської ВЦА. Це можна зробити самостійно, пройшовши за посиланням: https://forms.gle/QmEKbo35Jg7xwwk88, або зателефонувавши на номери «Гарячої лінії» з 09 до 15 щодня, окрім вихідних і святкових днів: +38 (063) 350 6254, +38 (096) 05309804.