Додаткова сесія НМТ: підтвердити участь в тестуванні необхідно з 1 по 10 серпня

Дата: 02.08.2022 09:33

Протягом 1–10 серпня триватиме другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ.

Цей етап також мають пройти учасники основної сесії, які не з’явилися для проходження тестування.

Протягом 1–10 серпня на Інформаційній сторінці учасника (https://zno.testportal.com.ua/info/login) у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування у період проведення додаткової сесії.

З урахуванням населеного пункту, вибраного під час цього етапу підтвердження участі в НМТ, буде здійснено розподіл учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Якщо кількість вступників, які хочуть проходити тестування в певному місті, перевищуватиме кількість робочих місць, що можуть створити організатори для проходження тестування, то після заповнення цих місць місто стане недоступним для вибору у випадному списку.

Із 12 серпня для учасників додаткової сесії з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проходження ними НМТ.

Заплановано, що додаткова сесія НМТ відбуватиметься у 21 області України та місті Київ.

Наразі неможливо провести НМТ в АР Крим, Донецькій, Луганській і Херсонській областях, місті Севастополь.

За кордоном додаткову сесію НМТ буде організовано в Австрії, Бельгії, Болгарії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Канаді, Латвії, Литві, Люксембурзі, Молдові, Німеччині, Португалії, Польщі, Словенії, Словаччині, Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучених Штатах Америки, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії.