Шановні фермери!

Дата: 28.07.2022 21:33

Всеукраїнською асоціацією громад спільно з Всеукраїнським Конгресом Фермерів та Міністерством аграрної політики та продовольства України 13 липня 2022 року було проведено онлайн-вебінар “Механізми реалізації постанови Кабінету Міністрів No 738”, під час проведення якого, фермери висловили зауваження щодо не реалістичності вимог для отримання грантів в частині мінімальної кількості створення робочих місць та відповідних площ теплиць.

Всеукраїнська асоціація громад готує матеріали для ініціювання внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України No 738 від 21.06.2022 року та No 739 від 24.06.2022 року в частині оптимізації умов доступності грантового фінансування та зменшення кількості створених робочих місць у сфері тепличного господарства, а також зменшення площ теплиць.

Щоб мати якомога детальнішу картину з цього питання, просимо усіх, хто готовий реалізовувати грант у сфері тепличного бізнесу, повідомити на які площі теплиць Ви орієнтуєтесь та яку кількість людей зможете працевлаштувати, заповнивши відповідну форму за посиланням: