Уряд спрямував понад 126 мільйонів на компенсацію комунальних витрат за квітень громадам, які прихистили переселенців

Дата: 28.07.2022 12:38

Кабінет Міністрів України виділив з резервного фонду держбюджету понад 126,2 млн гривень на відшкодування комунальних витрат за квітень громадам, які безоплатно прихистили переселенців у комунальних та державних закладах, а також приватних закладах освіти.

Йдеться про компенсацію за спожиті комунальні послуги у школах, дитячих садках, будинках культури, які перетворили на тимчасове житло для вимушених переселенців.

Проєкт розпорядження розроблений на основі узагальненої Мінрегіоном інформації, отриманої від обласних військових адміністрацій та шести профільних міністерств.

У квітні для розміщення тимчасово переміщених осіб було задіяно 6 398 закладів, з них понад 3 400 — освітні.

Компенсація від держави спрямована на покриття витрат на воду, світло, газ, вивезення сміття, а також купівлю дров, пелет і вугілля.