Ірина Верещук: Прагнемо, щоб якомога більше ВПО знайшли роботу

Дата: 25.07.2022 17:30

Віцепрем’єрка Ірина Верещук в ефірі національного телемарафону нагадала, що працевлаштування ВПО – одна з ключових тем для Уряду. Наразі кількість зареєстрованих з 24 лютого внутрішньо переміщених осіб складає 3,4 млн українців. Загалом, за даними МОМ, за 8 років російської військової агресії в Україні з’явилося понад 6,2 млн ВПО. Це близько 14% від загального населення України. Значна частина з них – працездатні люди.

"Ми всіляко підтримуємо ВПО у пошуку роботи. Це одна з ключових задач влади. Наприклад, діє програма єРобота – за її допомогою вже працевлаштувалися тисячі людей", – повідомила Ірина Верещук.

За її словами, наразі долучаються також міжнародні структури з програмами створення робочих місць для українців, які мусили покинути свої домівки та залишились без роботи.