Вступ до закладів ФПО: триває подання заяв для вступників на основі 11-ти класів

Дата: 20.07.2022 07:27

Розпочато подання заяв до закладів фахової передвищої освіти для вступників на основі повної загальної середньої освіти (11-ти класів), а також професійної або вищої освіти.

Такі вступники зможуть подати заяви на бюджет та контракт:

- до 5 серпня (18:00) – для вступу за індивідуальною усною співбесідою, творчим конкурсом;

- до 31 серпня (18:00) – для вступу за результатами НМТ (ЗНО).

Нині на основі базової середньої освіти створено та активовано понад 73 тис. електронних кабінетів та подано майже 134 тис. електронних заяв. На основі повної загальної середньої освіти створено та активовано майже 68 тис. кабінетів, а також на базі фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра – 12,5 тис. кабінетів.

Вступники до закладів ФПО на основі 11-ти класів можуть скористатися сільським коефіцієнтом. Він доступний для осіб, зареєстрованих у селі, які в рік вступу (тобто у 2022 році) здобули повну загальну середню освіту в школі на території села.

Також важливо, що до кожної заяви вступники мають додавати мотиваційний лист.