Робота у Гуманітарному штабі продовжується

Дата: 18.07.2022 15:00

Так, сьогодні ще 13 родин пільгових категорій отримали продовольчі набори у Гуманітарному штабі Гірської міської військово-цивільної адміністрації, який знаходиться у селі Богданівка Дніпропетровської області. 15 родин було внесено до Реєстру Гірської міської ВЦА з метою у подальшому отримувати гуманітарну допомогу.

Нагадаємо: гуманітарний штаб Гірської ВЦА у селі Богданівка працює з 09 до 13 години з понеділка по п’ятницю. Там можна записатися до Реєстру вимушено переміщених осіб та отримати консультацію з будь-яких питань, що належать до компетенції ВЦА. Крім того, всі охочі можуть вирішити свої поточні питання зателефонувавши на номери «Гарячої лінії» з понеділка по п'ятницю з 09 до 15 години:

+38 (063) 350 6254 – для реєстрації вимушено переміщених осіб Гірської міської територіальної громади;

+38 (067) 077 2468 – для реєстрації пошкоджених, зруйнованих об'єктів житлового фонду та об'єктів комунальної власності;

+38 (097) 694 4096, +38 (099) 952 8691 – для отримання правової допомоги та

юридичних консультацій;

+38 (096) 053 9804 – для консультацій із загальних питань (також для реєстрації ВПО).