УВАГА

Дата: 12.07.2022 19:49

В Гірській міській військово-цивільній адміністрації запрацювали додаткові номери «Гарячої лінії».

Відтепер ті, хто не має доступу до Інтернет мережі можуть зареєструватися у РЕЄСТРІ ВИМУШЕНО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ з метою у подальшому отримувати гуманітарну допомогу, зателефонувавши за номером: +38 (063) 350 6254.

Отримати правову допомогу чи консультацію, а також допомогу зі складання заяв за майно, втрачене, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії Російської Федерації до Європейського суду з прав людини, всі охочі можуть телефонувати за номерами: +38 (097) 694 4096 або +38 (099) 952 8691.

Графік роботи «Гарячої лінії»: з 09 до 15 щодня окрім вихідних та святкових днів.

Консультації із загальних питань надаються, як і раніше, за номером +38 (096) 053 9804 з 09 до 17 години щодня.