Як отримати соціальне житло в Україні?

Дата: 10.07.2022 09:00

Процедура взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб регулюється Порядком взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх знаходження на такому обліку та зняттям з нього, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. № 682.

Для постановки на облік для отримання соціального житла необхідно звернутися до центру надання адміністративних послуг або відповідного органу місцевого самоврядування, а у разі їх відсутності – відповідної військово-громадянської адміністрації в межах території обслуговування органу соціального захисту населення, в якому внутрішньо переміщена особа перебуває на обліку Єдиною інформаційною базою даних про внутрішньо переміщених осіб.

З переліком необхідних документів можна ознайомитись за посиланням https://www.vplyv.org.ua/archives/4462.

Контакти відповідального міністерства:

• Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 03186,м. Київ, Чоколівський бульвар, 13

• Відділ діловодства (загальний): +38 (044) 355-14-63

• Гаряча лінія: 0800750107

• Пошта: info@minre.gov.ua – спільна пошта

За інформацією Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України