Держустанови Луганщини надавають послуги в різних містах

Дата: 08.07.2022 17:49

Держустанови Луганщини зможуть надавати послуги, виїжджаючи в різні міста.

Це стане можливим завдяки отриманню обласною військовою адміністрацією спеціалізованого мобільного офісу.

«Їх загалом три в країні – на Луганщині, Донеччині та Харківщині. В умовах російського вторгнення це дозволить забезпечити діяльність наших державних установ, а жителі області – переселенці – зможуть отримати необхідні послуги», – прокоментував начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Завдяки забезпеченню мобільними офісами обласна влада та чисельні установи повноцінно відновлять роботу на новому місці.

Планується надавати послуги, виїжджаючи у різні міста України, а при деокупації територій офіс працюватиме для людей там, де росіяни вщент знищили інфраструктуру.

Офіс обладнаний таким чином, що може функціонувати навіть при несправності каналів регулярного зв’язку та електропостачання на тій чи іншій території.

Сучасне обладнання Луганщиною отримане завдяки співпраці Міністерства цифрової трансформації України та Фонду «Партнерство за сильну Україну».