Звернення керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 09:01

Шановні мешканці Гірської громади!

Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто першими стали на захист Свободи й Гідності кожного українця.

Подвиг Героїв Небесної Сотні – це поворотний момент історії сучасної України. З нього почалася революція нашого суспільства. Ми усвідомили себе єдиною нацією зі спільними цінностями. Ми навчилися відстоювати свою гідність і свободу, навчилися обирати власне майбутнє.

Герої Небесної Сотні – це наші земляки, які віддали життя заради майбутнього України. На жаль, ідеали Майдану ще не досягнуті. Але ми не маємо права зупинятися. Ми повинні творити таку державу, за яку загинули наші Герої.

Хай пам’ять про тих, хто загинув за Україну, живе у віках! Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО