Покладання квітів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 10:47

20 лютого вся Україна відзначає річницю дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. Цей день назавжди увійшов в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму.

З нагоди цієї значної дати 18 лютого відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам, що віддали свої життя за Україну», який знаходиться на КПВВ «Золоте». Віддати шану патріотам, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави, прийшли заступник керівника Гірської міської ВЦА Олексій Невечеря та посадовці. Вони поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто вісім років тому загинув у Києві під час Революції Гідності.

«Цей день назавжди увійде в історію України, як символ жертовності, патріотизму та героїзму, він вкотре підтвердив думку про те, що в найважчий період  історії держави знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати її майбутнє. Герої Небесної Сотні стали джерелом натхнення для українських воїнів, які гідно продовжують їх справу захищаючи право на вільне життя та територіальну цілісність України», - зауважив у своїй промові Олексій Невечеря.