Окупанти гатять по дітях. Бойовики обстріляли дитячий садок у Станиці Луганській та школу у Врубівці

Дата: 17.02.2022 12:53

Сьогодні близько 9:00 збройними формуваннями РФ здійснено обстріл Станиці Луганської. В результаті застосування важкого артилерійського озброєння снаряди потрапили у будівлю дитячого садка, розташованого по вулиці Деповська, 22.

Постраждалі у дитячому садку: сторож, помічник вихователя, прачка.

Міно-вибухова травма. Баро травма, кохлеоневрит право. Кризовий гепертонічний кризис. Діагноз у всіх однаковий

Обурює й те, що пошкодивши дитсадок, бойовики в своїх ЗМІ передають зовсім протилежну, брехливу, інформацію: нібито з боку України обстріляно дитячий садок на непідконтрольній території. Їм байдуже, що могли постраждати хлопчики та дівчатка, персонал закладу! Заради провокації російські найманці здатні на все!

Також ушкоджень зазнала й комунальна інфраструктура – половина населеного пункту залишилася без електроживлення.

У Врубівці в результаті обстрілу було пошкоджено вікна в ЗОШ вул. Шкільна, 5. На момент обстрілу в ЗОШ знаходилось 30 учнів та 14 персоналу. Станом на 11:10 8 дітей та 2 співробітника персоналу знаходяться в підвальному приміщенні ЗОШ. Решту учнів забрали батьки.

Також в наслідок обстрілу був пошкоджений газогін в смт Врубівка, на даний час без газопостачання залишилось 70 квартир в багатоповерхівках та 96 приватних будинків.

Також внаслідок обстрілу був пошкоджений приватний будинок по вул. Центральна,4. Інформації про постраждалих немає.

У порівнянні з позаминулою добою кількість обстрілів з боку ворога збільшилась з п’яти до восьми. Та вони стали більш прицільними, таке враження, що бойовики, побачивши, як українці готові відстоювати свою територіальну цілісність, відповідають тільки черговою провокацією.