#UAразом

Дата: 16.02.2022 15:12

Це наша восьма напружена зима. Війна триває. Мешканці Луганщини не забували про це жодного разу. Ми плануємо короткочасно, під нашим ліжком тривожна валіза, ми готові захищатися і в день, і в ночі. Війна нас виховала. Це страшно, що ми з холодним спокоєм сприймаємо новини про загострення. І це теж виховання війни.

Нас лякають та вкотре призначають дату воєнного вторгнення. Це вже не вперше.

А ми просто нагадуємо, що війна і не завершувалася, от тільки ми стали сильнішими.

Сьогодні наша держава сильна як ніколи, як і дух єдності українців, з яким ми щоранку прокидаємося.

Ми згуртовані і маємо волю до перемоги. Нам погрожують вторгненням, а ми оголошуємо День єднання! І це вже говорить про те, що нас не перемогти.

Наша могутня армія, і це визнає світ, боронить нас не дивлячись ні на що. Наші хлопці мають унікальний бойовий досвід і сучасну зброю. Це вже в рази сильніша армія, ніж вісім років тому.

Сьогодні по усій країні майорять жовто-блакитні прапори, а мільйони українців одночасно співають Гімн нашої держави! Щоб увесь світ побачив: ми прагнемо миру! І він обов’язково буде на наших умовах.

Ми гідно витримаємо всі випробування, ми громадяни, що не тікають, при перших погрозах

Ми українці, які не зраджують пам’ять загиблих героїв

Нас не злякати! Ми єдині! Слава Україні!

#бути_добру