«Ми сильні, бо ми Єдині!»

Дата: 16.02.2022 12:49

З нагоди відзначення Дня Єдності керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко приєднався до ініціативи Мінреінтеграції та взяв участь у Всеукраїнському флешмобі «Ми сильні, бо ми Єдині!».

Ще на початку тижня Мінрегінтеграції розпочало цей флешмоб та передало естафету всім міністерствам та органам місцевого самоврядування. Гірська громада не могла залишатися осторонь. Адже зараз, як ніколи, головною цінністю нашого народу є саме ЄДНІСТЬ, як єдиний шлях подолання незгод задля миру на нашій землі! І ми пройдемо його разом і переможемо, бо гідні достойного та успішного життя – у сильній неподільній країні.

Закликаємо всіх приєднатися до флешмобу, бо – у єдності наша сила! #UAразом #ми_сильні_бо_ми_єдині