Презентовано програму «Енергетична незалежність»

Дата: 15.02.2022 16:16

У Харкові на засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбулося під головуванням Президента Володимира Зеленського, презентовано програму «Енергетична незалежність».

Вона передбачає «зелену» трансформацію економіки та підвищення рівня енергозбереження, зокрема, шляхом термомодернізації житлових будинків.

Цьогоріч будуть здійснені заходи щодо запуску цієї програми у близько 5 тисячах багатоповерхових житлових будинків по Україні.

У результаті понад 1,5 млн громадян уже наступного опалювального сезону зможуть платити за тепло менше.

Заходи передбачають теплоізоляцію зовнішніх стін, неопалюваних горищ, підвалів, заміну зовнішніх дверей, встановлення або модернізацію індивідуального теплового пункту, вузла комерційного обліку теплової енергії.