Підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об'єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 14.02.2022 15:39

Популяризація творчої спадщини видатного сина українського народу, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, державна підтримка талановитої юні та творчої праці викладачів – ось ті пріоритетні напрямки розвитку сучасної мистецької освіти, які підтримує конкурс.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація вітає Єлизавету Плєханову, ученицю 9 класу Золотівського ліцею №5, яка посіла ІІІ місце у номінації «Література» та лауреатів конкурсу Нікіту Доценка, учня 8 класу Новотошківського ліцею №10, Вероніку Бондаренко та Ольгу Сєдашову, учениць 11 класу Нижнєнського ліцею №36. Бажає успіхів, творчої наснаги та подальших перемог! Хай завжди з Вами та Вашими наставниками – вчителями крокують віра, надія, сподівання на успіх. Здоров’я, перемог у навчанні, мирного неба над головою!