Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 11.02.2022 14:48

11 лютого під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів Гірської міської ВЦА, ГУ Національної поліції, ГУ ДСНС України та ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області.

Під час роботи членами комісії обговорювалися заходи із протидії поширенню на території Гірської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

По завершенню засідання відповідним структурним підрозділам було надано ряд доручень щодо забезпечення дотримання відповідних протиепідемічних заходів та обмежень, організації проведення регулярних моніторингових перевірок, передбачених для «червоного рівня» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 тощо.