До Гірської громади завітали іноземні журналісти

Дата: 11.02.2022 12:46

11 лютого керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко зустрівся з представниками європейських медіа.

Він розповів про військово-політичну, безпекову та гуманітарну ситуацію на лінії розмежування та в громаді в цілому.
Олексій Бабенко ознайомив представників іноземних ЗМІ з організацією роботи Гірської міської ВЦА, повідомив про залучення інвестицій в громаду, роботу підприємств, розбудову соціальної та спортивної інфраструктури.
Відповідаючи на питання журналістів стосовно можливого повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України, очільник громади повідомив, що Україна прагне дипломатичного врегулювання конфлікту, але наголосив на необхідності бути готовими до будь-якого сценарію. Він також висловив вдячність країнам - партнерам України за непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.
По завершенню зустрічі керівник гірської міської ВЦА висловив сподівання, що візит і подальші публікації європейських ЗМІ також сприятимуть поверненню миру та припиненню агресії чи масштабних бойових дій.