Проведено робочу нараду щодо розвитку первинної ланки медицини у Гірській громаді

Дата: 09.02.2022 11:35

09 лютого керівником Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексієм Бабченком проведено робочу нараду щодо розвитку первинної ланки медицини у громаді.

До заходу долучилися заступник керівника із соціальних питань Інна Деміденко та виконуюча обов’язки Комунального некомерційного підприємства «Гірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яна Омельченко.

Під час наради сторони оговорили нагальні проблеми реформування в галузі охорони здоров’я громади. Зокрема, розглянуті актуальні питання ходу організації КНП первинної медицини, стан вакцинації мешканців громади тощо.

Слід зазначити, що питання якісного та оперативного надання первинної медичної допомоги населенню знаходиться на постійному контролі очільника Гірської громади. Головна мета модернізації системи охорони здоров’я – забезпечення права кожного мешканця громади на доступність життєво необхідних якісних медичних послуг.