Проведено зустріч з представниками неурядової організації IsraAID Germany

Дата: 09.02.2022 07:29

08 лютого керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко провів робочу зустріч з представниками неурядової організації IsraAID Germany та керівником «Відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації Представництва DRA в Україні - Центр Громадянського суспільства Друкарня» Дар’єю Романенко. До заходу також долучилась ініціатор зустрічі - керівник громадської організації «Аваліст» Юліана Гарбар.

Присутні обговорили проблеми громади та спільний пошук шляхів їх вирішення. Очільник Гірської громади озвучив ряд нагальних питань. Особливу увагу було приділено проблемам населення, яке проживає безпосередньо на лінії розмежування, зокрема, психосоціальній підтримці.

На завершення сторони засвідчили взаємну повагу, подякували за конструктив та домовилися про подальшу співпрацю.