Гірська міська військово-цивільна адміністрація запрошує всіх охочих долучитися до онлайн-семінару з питань реалізації Бюджету участі

Дата: 07.02.2022 15:38

Під час семінару будуть розглянуті параметри Бюджету участі, а також практичні питання підготовки і подання проєктів.

Семінар розпочнеться о 14:30 09 лютого за посиланням: meet.google.com/cnn-xuvx-qzj

До участі у заході запрошуються представники громадських та молодіжних організацій, громадські активісти, представники освітніх та медичних закладів, а також небайдужі мешканці громади. Захід буде корисним кожному, хто планує взяти участь у конкурсі.

Слід зазначити, що з 2022 року, за ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка, впроваджується інструмент безпосереднього впливу мешканців громади на бюджетну політику – бюджет участі.

Мешканці Гірської міської територіальної громади можуть взяти участь у конкурсі та подати проєкти, пов’язані з покращенням життя в громаді. У разі перемоги при голосуванні проєкти будуть реалізовані в рамках бюджету за безпосередньої участі громадян. Усі проєкти будуть виконані за бюджетні кошти.