Завершився цей день турніром з футзалом «В єдності – майбутнє України»

Дата: 30.01.2022 19:41

Очільник Гірської громади привітав присутніх зі спортивним святом, побажав командам гарної гри та зазначив, що у цей день важлива навіть не перемога, а те, що Схід і Захід разом. Також до теплих слів привітань Олексія Івановича приєдналися й інші почесні гості свята.

У «Кубку Єдності» взяли участь ФК «Броди» з Бродівської ОТГ Львівської області, ФК «Гоща» з Гощанської ОТГ Рівненської області, ФК «Попасна» з сусіднього міста Попасна, ФК «Станичник» зі Станиці Луганської, ФК «Білокуракинська СТГ» з Білокуракиного та місцевий Гірський «Шахтар».

Після урочистостей на поле вийшли команди, щоб відкрити турнір не лише формально, а й безпосередньо грою. Змагання супроводжувалися гарним настроєм учасників та вболівальників.

У фіналі турніру розігралася справжня боротьба між ФК «Попасна» та ФК «Шахтар». У непростій боротьбі «Кубок єдності» вибороли господарі поля: єдиний та переможний м’яч у фіналі забив гравець Юрій Семенов. Крім того, переможці не програли жодної гри протягом турніру.

Після фінального свистка останнього матчу змагань заступник керівника Гірської міської ВЦА Олексій Невечеря разом з головою Сєвєродонецької РДА Романом Власенком нагородили всіх учасників кубками, медалями та грамотами. Окремо були відзначені спортсмени у номінаціях "Кращий гравець", "Кращий воротар", "Кращий захисник" та "Кращий нападник.

Вітаємо переможців з першим місцем та бажаємо нових перемог та спортивних звершень, а гостей завжди чекаємо для гри!