Затверджено технічне завдання щодо визначення потреб населення громади у соціальних послугах

Дата: 28.01.2022 16:31

28 січня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко відбулося засідання робочої групи з визначення потреб Гірської міської територіальної громади в соціальних послугах.

До заходу долучилися представники структурних підрозділів Гірської міської ВЦА, «Центру надання соціальних послуг», благодійного фонду «Право на захист» та представники громадських організацій

Учасники оговорили етапи визначення потреб населення громади, а по завершенню засідання затвердили технічне завдання щодо визначення потреб населення громади у соціальних послугах.