Шановні жителі Гірської громади!

Дата: 28.01.2022 15:26

Відділ прикордонної служби «Золоте» 3 прикордонного загону Державної прикордонної служби України проводить набір кандидатів на військову службу за контрактом.

Перелік спеціальностей: - інспектор прикордонної служби, кінолог, водій (ВС.ВСО), зв'язківець, фельдшер, кухар.

Вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом: громадянство України; за фізичним розвитком і станом здоров'я - бути придатними до військової служби в Державній прикордонній службі України; пройти професійно-психологічний відбір; за освітою: мати базову або повну загальну середню, професійно-технічну або вищу.

Термін дії першого контракту - від 3 до 5 років. Проходження навчання в навчальних центрах на бюджетній основі.

Держава гарантує - грошове забезпечення : від 12000 грн, повний соціальний пакет, кар'єрне зростання, можливість підвищення кваліфікації, можливість оздоровлення та лікування у відомчих санітарно-курортних закладах тощо.

З питань добору на службу звертатися за адресою: місто Золоте, вул. Ігнатьєва 21 та за номером телефону +38 066 725 89 10