Здорова нація – сильна держава

Дата: 28.01.2022 07:30

Серед учнів 9 – 11 класів Золотівського ліцею №16 пройшли спортивні заняття зимового циклу в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»).

Захід відбувся з метою пропаганди серед молоді здорового способу життя, популяризації та впровадження активної рухової діяльності та навчання використання вмінь та навичок у змагальній діяльності.

Всі учасники отримали позитивний емоційний заряд, проявили почуття колективізму, дружби, взаємовиручки та взаємодопомоги, товариськість, безкорисливість та бажання прийти на допомогу.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація бажає успіху у вихованні підростаючого покоління.