Шановні мешканці Гірської громади!

Дата: 27.01.2022 10:23

Окрема бригада територіальної оборони Луганської області запрошує всіх бажаючих громадян України віком від 18 років до укладання контракту в резерві в підрозділах територіальної оборони.

Влітку минулого року Президентом України був підписаний Закон України «Про основи національного спротиву». В законі складовими національного спротиву визначені територіальна оборона, рух опору та підготовка населення до національного спротиву.

Сили територіальної оброни – це окремі війська у складі Збройних сил України. Їхнє основне завдання – захист населених пунктів від ворога, підтримання безпеки та правопорядку, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, охорона та оборона важливих об’єктів.

Для укладання контракту в резерві в підрозділах територіальної оборони мешканцям Попаснянської, Гірської та Лисичанської громад необхідно звертатись до другого відділу Сєвєродонецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Лисичанський військомат), телефон для довідок: 050-978-87-41,

мешканцям Рубіжанської та Кремінської громад - до першого відділу Сєвєродонецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Рубіжансько-Кремінський військомат), телефон для довідок: 095-736-76-14,

мешканцям Сєвєродонецької громади до Сєвєродонецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, телефон для довідок: 066-468-26-77.

Для укладення контракту необхідно надати

- копії сторінок паспорта громадянина України

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера

- копії документів про освіту та сімейний стан