Звернення керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 07:00

Шановна громадо!

Пройшовши через страхіття Голодомору 1932-1933 років, українці, як ніхто інший, розуміють біль єврейського народу. Це наш спільний біль, який щемить у серцях українців, ятрить рани нашої багатостраждальної землі, гіркими рядками повнить книгу буття Українського народу.
Жертвами Голокосту на українських землях стали більше мільйона євреїв. Українці завжди пам’ятатимуть найстрашніший злочин нацизму, згадуючи Освенцім, Варшавське гетто, Бабин Яр та інші місця упокоєння жертв Голокосту.
Сьогодні українці протистоять агресору, який хоче знищити наш народ. Однак ми вчимося на помилках минулого, а кожен з нас робить усе можливе, аби трагедія Голокосту не повторилася в майбутньому. Пам’ятаймо про це і будьмо єдиними у відстоюванні ідеалів гуманізму, демократії, свободи та миру у всьому світі.
Тож у цей пам’ятний день висловлюю щирі співчуття рідним і близьким усіх загиблих від рук нацистів. Вічна їм пам’ять.
керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО