Завершено ліквідацію юридичних осіб: ВЦА с. Новотошківське та с. Жолобок; ВЦА м. Золоте та с. Катеринівка

Дата: 24.01.2022 11:55

Відділом правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації завершено процедуру припинення юридичних осіб: «ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕЛИЩА НОВОТОШКІВСЬКЕ ТА СЕЛА ЖОЛОБОК ПОПАСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (ЄДРПОУ 39805807) та «ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МІСТА ЗОЛОТЕ ТА СЕЛА КАТЕРИНІВКА ПОПАСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (ЄДРПОУ 42084051) шляхом їх приєднання до ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ЄДРПОУ 44019094), про що до ЄДР внесено відповідні записи про припинення юридичних осіб.

Правонаступником всіх прав та обов’язків ліквідованих юридичних осіб, є ГІРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, відповідно до розпорядження керівника Гірської міської ВЦА від 12 березня 2021 № 8.

Робота щодо ліквідації інших ВЦА та сільських, селищних, міських рад, що припиняються шляхом приєднання до Гірської міської ВЦА, продовжується.