Проєкт Code Club Україна запускає клуби програмування для дітей 8-17 років у Луганській області!

Дата: 19.01.2022 17:08

Запрошуються вчителі, IT-фахівці, бібліотекарі та інші зацікавлені особи Луганщини до команди проєкту. Зокрема стати частиною міжнародної спільноти Code Club та отримати готові навчальні програми для викладання програмування на базі вашого освітнього чи культурного простору.

Наразі в області вже функціонує 16 офлайн-онлайнових клубів у Старобільську, Новопскові, Лисичанську, Кремінній, Попасній та Рубіжному.

Проєкт Code Club Україна пропонує:

три основні програми з грифом МОН України за курсами Scratch, HTML/CSS та Python;

додаткові навчальні програми з 2D анімації, 3D моделювання, ментальної арифметики, логіки, комп’ютерної грамотності, MIT APP Inventor, математики, Java, Java Script;

тренінги-знайомства з проєктом від методистів та менторів проєкту;

готові безкоштовні вебінари, які допоможуть учителям адаптувати навчальні програми під свої потреби;

програму лояльності для менторів із корисними бонусами;

можливість отримати комп’ютерну техніку для вашої школи;

сертифікати для дітей та вчителя за участь і навчання.

Як приєднатися до проєкту?

Варто лише заповнити реєстраційну форму: https://bit.ly/3aZnoId

Інформаційна сесія про проєкт

Із нагоди початку нового навчального модуля 25 січня 2022 року буде проведено онлайнову презентацію проєкту Code Club Україна з метою ознайомлення з місією проєкту та умовами участі. Захід відбудеться на комунікаційній платформі Zoom.

Для участі у презентації необхідно попередньо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/yGaX4GWKKr4zEh3q9