Гірська міська військово-цивільна адміністрація

Різдвяний вертеп завітав до Гірської міської військово-цивільної адміністрації

Дата: 14.01.2022 13:41

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Найважливішими традиціями старого Нового року є щедрування і посівання. Учні Гірського ліцею з хором «Надія» вирішили приєднатися до цієї прекрасної традиції та 14 січня організували справжній Різдвяний вертеп у Гірській міській військово-цивільній адміністрації.

Зустрічали щедрувальників керівник Гірської міської ВЦА Олексій Бабченко та посадовці. Юні артисти разом з директором ліцею з великим сумлінням поставилися до вистави. Слід зазначити талановитість учнів та їхні чудові костюми. Жваво й бадьоро гості створювали різдвяний настрій: щедрували, бажали всім присутнім міцного здоров`я, добробуту, достатку, процвітання і злагоди у родинах, а наприкінці, звісно ж, посипання житнім зерном. Діти, в подяку за щедрування, отримали багато солодощів, щирих емоцій і посмішок. Веселі колядки не залишили байдужими нікого.