Звіт дільничних офіцерів поліції Гірської громади за 2021 рік

Дата: 10.01.2022 13:46

З метою більшого наближення до населення офіцерами місцевої поліції продовжуються заходи щодо звітування перед громадою про проведену роботу.

Так, 10 січня у Гірській міській військово-цивільній адміністрації офіцером поліції сектору поліцейської діяльності №1 ВП №4 Сєвєродонецького РУП ГУ НП в Луганській області прозвітовано про проведену за рік роботу, висвітлено проблемні питання та накреслено плани на наступний рік. На заході були присутні заступник керівника Гірської міської ВЦА Олексій Невечеря, керівники структурних підрозділів та посадовці.

В своєму виступі правоохоронець озвучив результати проведеної роботи Гірської поліції, про резонансні правопорушення, їх розкриття та стан правопорядку в громаді.

Зокрема, поліціянт звітував про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку, довів до присутніх інформацію про стан забезпечення правопорядку, профілактичну діяльність поліції з жителями та результати діяльності на території  Гірської громади за 2021 рік.

Звіт дільничних офіцерів поліції Гірської громади за 2021 рік