Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем працівників архівних установ

Дата: 24.12.2021 07:00

Шановні працівники архівних установ!

Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашої громади, України, про життя людини, суспільства і держави. Це наша пам'ять, яка допомагає краще зрозуміти і осмислити сьогодення і поглянути в майбутнє.

На працівників архівів покладено відповідальне завдання зі зберігання, поповнення, використання і примноження документального надбання держави, надання допомоги людям у пошуку необхідних документів. Все це вимагає від архівістів високого професіоналізму, глибоких знань і широкого кругозору.

Сьогоденне буття вимагає від архівістів витримки і терпіння, віри в кращі часи. Адже за Вами мільйони архівних справ, у яких сконцентровані століття української історії, сповненої снаги, драматизму, але незмінно повернутої в майбуття.

В цей святковий день зичу Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхнена думка та щирі почуття!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО