Святий Миколай завітав до дітлахів Гірської громади

Дата: 20.12.2021 09:26

Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Напередодні свята до дитячих садочків, ліцеїв, школи мистецтв та бібліотек Гірської громади завітав святий Миколай.

Діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали, відгадували загадки, брали участь в музично-розважальних заходах, водили хороводи тощо. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого Миколая діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’являлась щаслива усмішка та дитяча радість. У таке прекрасне свято дитинства і добра Гірську громаду огорнуло теплом і ласкою всіх наших маленьких мешканців.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація вітає всіх дітлахів нашої громади з Днем Миколая та починає підготовку до новорічних та різдвяних свят! Будьте щасливі та активні!