Гірська міська військово-цивільна адміністрація

У навчальних закладах Гірської громади розпочалася підготовка до Новорічних свят

Дата: 15.12.2021 09:44

Всі діти з нетерпінням чекають дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

Не обминув радісний, святковий настрій і заклади освіти Гірської громади. Напередодні свят у школах панує святковий настрій: діти прикрашають свої класи новорічними прикрасами, різноманітними тематичними композиціями та букетами, ялинками тощо.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація сподівається, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!