Відбулася робоча зустріч з представником чеської організації «Людина в біді»

Дата: 15.12.2021 08:20

Днями заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря провів робочу зустріч з представником чеської організації «Людина в біді».

У ході зустрічі відбулося  ознайомлення заступника керівника з проєктом «Комплексне реагування в умовах надзвичайної ситуації на потреби населення, постраждалого від конфлікту на Сході України». Він реалізується у партнерстві з агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою проєкту є зменшення впливу конфлікту на населення Гірської громади шляхом надання комплексної, багатоцільової допомоги, яка спрямована на вирішення найважливіших потреб мешканців громади.

Сторони обговорили та узгодили питання подальшого двостороннього співробітництва та визначилися із пріоритетними напрямками роботи.

Наприкінці зустрічі Олексій Невечеря подякував представнику організації «Людина в біді» за небайдужість та підтримку.